Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro Piekary Śląskie

Wirtualne biuro Piekary Śląskie

Wirtualne biuro w Piekarach Śląskich to najbardziej korzystna forma prowadzenia działalności gospodarczej. Nasza oferta skierowana jest dla nowych podmiotów na rynku, oraz tych, które już istnieją ale chcą zmniejszyć koszty prowadzenia biura stacjonarnego. Oferujemy Państwu adres do rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej, a także pełną obsługę korespondencyjną z możliwością wglądu online.

Biuro wirtualne to usługa gwarantująca atrakcyjny adres dla Twojej firmy, bez konieczności fizycznego prowadzenia działalności w danym miejscu. Nasi klienci zyskują prawo do rejestracji swojej firmy pod adresem w centrum miasta, a także posługiwania się nim w korespodencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami. Rejestrując działalność gospodarczą w naszym Wirtualnym Biurze, czerpiesz benefity wynikające z obniżenia kosztów wynajmu lokalu i zatrudniania pracowników biurowych. Dodatkowo zapewnimy Ci pełną obsługę korespondencji firmowej, wsparcie księgowe i prawne oraz zaoferujemy szeroką ofertę w zakresie reklamy.

Wynajem Wirtualnego Biura to inwestycja, która szybko się zwraca. Dzięki naszej ofercie, Państwa firma ma szansę szybko zaistnieć na rynku i osiągnąć maksimum zysku przy minimalnym nakładzie.

Oferujemy:

  • Adres w atrakcyjnej lokalizacji pod którym zarejestrują Państwo swoją firmę
  • Obsługę korespondencyjną
  • Posługiwanie się naszym adresem w korespodencji firmowej i urzędowej.
  • Powiadomienie o nowej korespondencji mailowo lub smsowo
  • Dostęp do korespondencji 24h online
  • System informatyczny, w którym bezpiecznie przechowujemy korespondencje
  • Tworzenie stron internetowych firmy
  • Tworzenie logo i pełnej identyfikacji wizualnej
  • Skrytki pocztowe

oraz wiele innych...

Przez wiele lat działalności na rynku wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu przedsiębiorcom usług w zakresie Wirtualnego Biura i reklamy. Dzięki naszej pozycji na rynku, możemy zagwarantować najlepsze ceny i najwyższą jakość usług. Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta oraz profesjonalne podejście. Doskonałe rozwiązanie dla przediębiorców zainteresowanych prowdzaniem działalności gospodarczej na obszarze województwa śląskiego, w szczególności w okolicach miasta Piekary Śląskie.

 

Wirtualne biuro w Piekarach Śląskich

Zadzwoń do nas: 574 801 316

Odbieramy telefony w godzinach 9:00 do 16:00

Ostatnio zrealizowaliśmy:

Piekary Śląskie (Wirtualne Biuro) Ruda Śląska (Wizytówki) Tychy (Kasetony Led) Jaworzno (Flagi i Windery) Chrzanów (Banery) Lędziny (Projektowanie Logo) Sieminowice Śląskie (Skrytki pocztowe) Będzin (Portale i Serwisy) Piekary Śląskie (Oklejanie) Mikołów (Wirtualne Biuro) Zabrze (Strony www) Chorzów (Wirtualne Biuro) Ruda Śląska (Oklejanie) Tarnowskie Góry (Portale i Serwisy) Orzesze (Papier Firmowy) Gliwice (Skrytki pocztowe) Dąbrowa Górnicza (Oklejanie) Katowice (Wizytówki) Bytom (Pieczątki) Ruda Śląska (Wizytówki) Tychy (Kasetony Led) Jaworzno (Flagi i Windery) Tarnowskie Góry (Portale i Serwisy) Orzesze (Papier Firmowy) Gliwice (Skrytki pocztowe) Sosnowiec (Wirtualne Biuro) Mysłowice (Papier Firmowy) Dąbrowa Górnicza (Oklejanie) Katowice (Wizytówki) Bytom (Pieczątki)


Szukasz Wirtualnego Biura na Śląsku w najlepszej cenie?

Skontaktuj się z nami i dowiedź się więcej

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. Pogodna 8
40-319 Katowice
biuro@30p.pl

Pon-Pt: 09:00 -16:00
Sob: 10:00 - 14:00
Nd: nieczynne


NA SKRÓTY