Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro Bytom

Wirtualne biuro Bytom

Wirtualne biuro Bytom to najbardziej korzystna forma prowadzenia działalności gospodarczej. Nasza oferta skierowana jest dla nowych podmiotów na rynku, oraz tych, które już istnieją ale chcą zmniejszyć koszty prowadzenia biura stacjonarnego. Oferujemy Państwu adres do rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej, a także pełną obsługę korespondencyjną z możliwością wglądu online.

Biuro wirtualne Bytom to usługa gwarantująca atrakcyjny adres dla Twojej firmy, bez konieczności fizycznego prowadzenia działalności w danym miejscu. Nasi klienci zyskują prawo do rejestracji swojej firmy pod adresem w centrum miasta, a także posługiwania się nim w korespodencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami. Rejestrując działalność gospodarczą w naszym Wirtualnym Biurze w Bytomiu, czerpiesz benefity wynikające z obniżenia kosztów wynajmu lokalu i zatrudniania pracowników biurowych. Dodatkowo zapewnimy Ci pełną obsługę korespondencji firmowej, wsparcie księgowe i prawne oraz zaoferujemy szeroką ofertę w zakresie reklamy.

Wynajem Wirtualnego Biura w Bytomiu to inwestycja, która szybko się zwraca. Dzięki naszej ofercie, Państwa firma ma szansę szybko zaistnieć na rynku i osiągnąć maksimum zysku przy minimalnym nakładzie.

Oferujemy:

  • Adres w atrakcyjnej lokalizacji pod którym zarejestrują Państwo swoją firmę
  • Obsługę korespondencyjną
  • Posługiwanie się naszym adresem w korespodencji firmowej i urzędowej.
  • Powiadomienie o nowej korespondencji mailowo lub smsowo
  • Dostęp do korespondencji 24h online
  • System informatyczny, w którym bezpiecznie przechowujemy korespondencje
  • Obsługę prawną
  • Bogatą ofertę reklamową
  • Tworzenie stron internetowych firmy
  • Skrytki pocztowe

oraz wiele innych...

Przez wiele lat działalności na rynku wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu przedsiębiorcom usług w zakresie Wirtualnego Biura i reklamy. Dzięki naszej pozycji na rynku, możemy zagwarantować najlepsze ceny i najwyższą jakość usług. Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta oraz profesjonalne podejście. Doskonałe rozwiązanie dla przediębiorców zainteresowanych prowdzaniem działalności gospodarczej na obszarze województwa śląskiego, w szczególności w okolicach miasta Bytom.

 

Wirtualne biuro Bytom

Zadzwoń do nas: 574 801 316

Odbieramy telefony w godzinach 9:00 do 16:00

Sprawdź także - Wirtualna Asystentka Katowice

Z zainteresowaniem patrzysz na firmy, które posiadają sekretarki a one podnoszą telefony, prowadzą konwersacje z odbiorcami i planują spotkania? Czy wiesz że także ty możesz mieć taką asystentkę bez konieczności zatrudniania kolejnej osoby? Jak to możliwe? Odpowiedzią jest Wirtualna Asystentka Katowice. Z usługą doświadczonych, profesjonalnych sekretarek z naszego call center, prowadzenie twojej firmy staje się jeszcze łatwiejsze. Jak działa Wirtualna Asystentka Katowice? Po pierwsze zdecyduj w który sposób chcesz łączyć do nas rozmowy. Masz dwie opcje. Ważna spośród nich to przekierowanie jednego ze swoich numerów – najlepiej tego, na który najczęściej dzwonią klienci, na numer naszego call center. Jeśli dopiero prowadzisz firmę, możesz użyć którykolwiek z naszych numerów. Taki numer telefonu nie tylko wygląda dobrze, ale również dodaje powagi twojej marce i buduje przekonanie klienta! Kiedy numer zostanie przekierowany, to wszystkie rozmowy na niego wpływające będzie prowadzić nasza wirtualna asystentka. Możesz dla niej stworzyć indywidualne przywitanie, a dodatkowo przygotować zestaw innych wiadomości, które może udzielać dzwoniącym. Ceny twoich produktów, terminy realizacji, czas oraz koszty wysyłki. Posiadasz całkowitą władzę nad tym, co i jak ma odpowiadać asystentka, a charakter tych informacji możesz modyfikować.

Wirtualna Asystentka Katowice poprowadzi twój kalendarz

Bez trudu znajdziesz wiele zastosowań współpracy twojej spółki z wirtualną asystentką. Jak ty pracujesz, to ona będzie odbierać telefony i rozmawiać z klientami. Jak ktoś będzie potrzebował z tobą rozmawiać, wirtualna asystentka Katowice przełączy rozmowę na twój telefon i poinformuje cię kto czeka na linii. Możesz tę rozmowę przyjąć lub przekazać asystentce aby jej nie łączyła – np. kiedy dzwoni ktoś, z kim nie chcesz rozmawiać lub wiesz, że rozmowa będzie długa. Już pierwszego dnia korzystania z pomocy wirtualnej asystentki przekonasz się, jak piękna może być praca kiedy nikt ci w niej nie przeszkadza. Jedna z potencjalnych form współpracy z wirtualną asystentką Katowice, to zlecenie jej prowadzenia twojego firmowego kalendarza. Dotyczy to także umawiania wizyt w twoim biurze, jak i zapisywaniu i potwierdzaniu terminów, kiedy to ty masz odwiedzić klienta. Dodatkowe opcje to przypomnienia o umówionych spotkaniach, dzięki nim nie zapomnisz o żadnym spośród nich.

Zakończenia rozmów i podsumowania dnia

A wiesz że wirtualna asystentka Katowice da ci znać o każdej rozmowie, która nie została do ciebie przekierowana? Przykładowo dzwoni klient i potrzebuje odpowiedzi o koszt jakiejś z oferowanych usług którą masz w ofercie. Wirtualna asystentka udziela informacje razem z pozostawionymi przez ciebie dyspozycjami. Może również poprosić o pozostawienie kontaktu do klienta. Po ukończonej rozmowie albo na koniec dnia otrzymasz informacje o tej rozmowie, tak byś mógł trzymać rękę na pulsie. Informacje przekazywane są mailem lub sms-em. Raportowanie pracy, którą zrobiła dla ciebie wirtualna asystentka Katowice na pewno utwierdzi cię w podjętej decyzji – ta współpraca rzeczywiście się opłaca!

Ostatnio zrealizowaliśmy:

Bytom (Wirtualne Biuro) Mikołów (Wirtualne biuro dla spółki z o.o.) Siemianowice Śląskie (wirtualne biuro dla firmy) Tychy (Wirtualne biuro dla działalności gospodarczej) Lędziny (Wirtualne biuro dla spółki) Mysłowice (Wirtualne biuro dla firmy) Gliwice (Wirtualne Biuro) Orzesze (Wirtualne biuro dla działalności gospodarczej) Sosnowiec (Wirtualne biuro dla spółki z o.o.) Tarnowskie Góry ( Wirtualne biuro) Jaworzno (Wirtualne biuro dla firmy) Ruda Śląska (Wirtualne biuro dla działalności gospodarczej) Zabrze (Wirtualne Biuro) Katowice (Wirtualne biuro dla spółki) Piekary Śląskie (Wirtualne biuro dla firmy) Chorzów (Wirtualne biuro) Dąbrowa Górnicza (Wirtualne biuro dla spółki z o.o.) Chrzanów (Wirtualne biuro dla działalności gospodarczej) Będzin (Wirtualne biuro dla firmy)


Szukasz Wirtualnego Biura na Śląsku w najlepszej cenie?

Skontaktuj się z nami i dowiedź się więcej

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. Pogodna 8
40-319 Katowice
biuro@30p.pl

Pon-Pt: 09:00 -16:00
Sob: 10:00 - 14:00
Nd: nieczynne


NA SKRÓTY